Результати конкурсу «Посилення стійкості та спроможності організацій, що опікуються питаннями ВПО»

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує результати конкурсу «Посилення стійкості та спроможності організацій, що опікуються питаннями ВПО», який тривав з 10 квітня по 15 травня 2023 року. 

Цей конкурс орієнтований на посилення стійкості та ефективності громадських та волонтерських об’єднань, які працюють над питаннями адаптації та інтеграції ВПО у громади, а також підвищення їхнього рівня згуртованості та видимості, спроможності до мережування. 

Переможцями стали 11 із 146 проєктних пропозицій, підтримка яких стала можливою завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту «Європейське відродження України». 

Перелік підтриманих проектів:

 1. ГО «Молодіжний центр «Територія ініціатив» – проєкт «Згуртування навколо молодіжної участі» (м. Вінниця)
 2. БО БФ «СОС Штаб громадянської оборони» – проєкт «Програма підтримки жінок-ВПО “SOS-жінки”» (м. Кам’янець-Подільський)
 3. ГО «Прокачай себе» – проєкт «Голос жінки важливий у формуванні безпечного простору та ефективної інтеграції родин ВПО до місцевих громад» (м. Кременчук)
 4. ГО «Зміст Полтава» – проєкт  «Посилення стійкості «Центру адаптації внутрішньо переміщених осіб» (м. Полтава)
 5. ГО «Джерело підтримки» – проєкт «Майстерня рішень для ГО і ВПО – майданчик для публічних обговорень» (м. Дніпро)
 6. ГО «Спільнота фахівців» – проєкт «Мережування та обмін кращими практиками між проектами по роботі із зниженням конфліктної напруги у ході інтеграції ВПО у громади» (Київ)
 7. БО БФ «Право на захист» – проєкт «Покращення сервісів та вироблення сталих рішень в сфері внутрішнього переміщення: зміцнення спроможності БФ “Право на захист”» (м. Київ)
 8. ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» – проєкт – «Школа активістів регіонального розвитку» (м. Умань)
 9. БФ «Твоя опора» – проєкт «Прихисток «Твоя опора» – всебічна підтримка ВПО, стійкість та ефективність команди прихистку «Твоя опора», яка допомогає з адаптацією та інтеграцією ВПО у Львівську громаду» (м. Львів)
 10. ГО «Професіонали майбутнього» – проєкт «Ти вдома» (м. Київ)
 11. ГО «Захист – об’єднання волонтерів» – проєкт «Підтримка організаційної спроможності інформаційного центру ГО “Захист – ОВ” в Хмельницькій області» (м.Хмельницький)

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду “Відродження” щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

 «Європейське відродження України» – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів. 

#ПрямуємоРазом до перемоги! 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: