Результати роботи Громадської ради з питань європейської та євроатлантичної інтеграції при Івано-Франківській облдержадміністрації

13 квітня 2007 р. у Івано-Франківську відбулась прес-конференція, на якій Громадська рада з питань європейської та євроатлантичної інтеграції при Івано-Франківській облдержадміністрації, створена в рамках проекту "Європейська та євроатлантична інтеграція – громадський моніторинг за діями влади", презентувала результати своєї роботи. ..

13 квітня 2007 р. у Івано-Франківську відбулась прес-конференція, на якій Громадська рада з питань європейської та євроатлантичної інтеграції при Івано-Франківській облдержадміністрації, створена в рамках проекту “Європейська та євроатлантична інтеграція – громадський моніторинг за діями влади”, презентувала результати своєї роботи. 

Було, зокрема, презентовано результати незалежного громадського моніторингу дій місцевої влади у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції та висновки Громадської ради за результатами моніторингу. Також презентовано перше число інформаційного бюлетеню “Івано-Франківщина на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції”. Бюлетень, який планується видавати періодично, висвітлює діяльність як місцевої влади, так і громадських інституцій краю у напрямку інтеграції України в Європейське співтовариство. На конференції також йшлося про оновлений зміст тематичної сторінки офіційного веб-сайту ОДА (www.gov.if.ua), присвяченої європейській та євроатлантичній інтеграції.

В ході прес-конференції відбулося невимушене обговорення як результатів моніторингу, так і роботи місцевої влади у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції загалом. Жваву зацікавленість викликала методологія громадського моніторингу. Було висловлено побажання в подальшому провести соціологічні заміри інтеграційних прагнень населення Івано-Франкіської області.

Діяльність Громадської ради з питань європейської та євроатлантичної інтеграції здійснюється за підтримки проекту “Європейська та євроатлантична інтеграція – громадський моніторинг за діями влади”, що фінансується з коштів гранту Міжнародного фонду “Відродження”. Проект виконується ГО “Агентство з розвитку приватної ініціативи” (м.Івано-Франківськ, вул.Дністровська 26, тел/факс (0342) 504605, initiative@sbedif.if.ua).

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: