Результати реформи законодавства про місцеві вибори: на прикладі конкретних депутатів

У Волинській, Донецькій, Закарпатській, Херсонській і Чернігівській областях розпочато проект “Рік після виборів: моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори”

У Волинській, Донецькій, Закарпатській, Херсонській і Чернігівській областях розпочато проект “Рік після виборів: моніторинг результатів реформи законодавства України про місцеві вибори”. Проект здійснює Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу спільно з Лабораторією законодавчих ініціатив та організаціями – учасницями Мережі підтримки реформ за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у реалізації проекту беруть:
Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”;
Карпатське агентство прав людини “Вестед” (Ужгород);
– Херсонська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”;
Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень (Чернігів).

У кожному регіоні моніторинг охоплюватиме три місцеві ради (обласну раду, міську раду обласного центру, міську раду райцентру), зі складу яких на основі випадкової вибірки буде визначено депутатів – об’єктів дослідження.

За результатами проекту буде оцінено відповідність результатів реформи законодавства про місцеві вибори 2010 року заявленим попередньо очікуванням. Також у межах проекту заплановано дослідити, наскільки зміни виборчої системи на місцевих виборах вплинули на рівень виконання депутатами закону “Про статус депутатів місцевих рад”.

Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу
Михайло Шелеп
067 416 50 86
mike.shelep@gmail.com

Лабораторія законодавчих ініціатив
Андрій Когут
063 6179705
andriy@kohut.in.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: