Результати реформи законодавства про місцеві вибори: круглий стіл

20 грудня о 9:30 у Києві (готель “Козацький”, вул. Михайлівська, 1/3) відбудеться круглий стіл “Результати реформи законодавства України про місцеві вибори”

20 грудня о 9:30 у Києві (готель “Козацький”, вул. Михайлівська, 1/3) відбудеться круглий стіл “Результати реформи законодавства України про місцеві вибори”. Захід проводить Лабораторія законодавчих ініціатив, Мережа підтримки реформ і Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде презентовано результати громадського моніторингу діяльності депутатів місцевих рад у п’яти регіонах України. Його було проведено задля оцінки відповідності реформи законодавства про місцеві вибори 2010 року заявленим попередньо очікуванням.

Моніторинг було проведено в п’яти регіонах України: Волинська, Донецька, Закарпатська, Херсонська та Чернігівська області. У кожному регіоні моніторинг охопив три місцевих ради – обласну, міську обласного центру та міську невеликого міста.

Охочим слід підтвердити свою участь у заході до 17 грудня.

Програма

Контакти:
Лабораторія законодавчих ініціатив
Олександр Заславський
(044) 531 37 68
z.oleksandr@laboratory.kiev.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: