Результати програми «Новий відлік»: Харків

24-го вересня 2015 року о 12:00 за адресою: м. Харків, вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх (бізнес-центр «Паралель») в рамках програми «Новий відлік» відбудеться прес-конференція «Результати реалізації проекту «Станція Успіху».

24-го вересня 2015 року о 12:00 за адресою: м. Харків, вул. Іванова, 7/9, 1-й поверх (бізнес-центр «Паралель») в рамках програми «Новий відлік» відбудеться прес-конференція «Результати реалізації проекту «Станція Успіху». У заході братимуть участь: Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження», Катерина Стрельченко, куратор від БО «БФ «Станція «Харків», Олександр Чумак, керівник проекту в Харкові. Також планується залучити до участі декілька фіналістів з числа ВПО.

«Проект «Новий відлік» – це успішне поєднання громадської активності Асоціації приватних роботодавців, яка має досвід розвитку власного бізнесу у регіоні і займалася розробкою програми тренінгів, організовувала менторську підтримку, та благодійної організації «Станція Харків» – найвідомішої та найпотужнішої у роботі з внутрішньо переміщеними особами на Харківщині. Проект «Новий відлік» не даремно має таку назву. Він дійсно став відправною точкою активності та відкриття власного бізнесу для багатьох жителів Луганської і Донецької області, допоміг їм не тільки отримати нові знання та навички, але і повірити у власні сили. Міжнародний фонд «Відродження» зацікавлений в тому, щоб і надалі надавати ВПО можливість працевлаштування, тому сподіваємось, цей проект буде продовжуватись», – прокоментувала Олена Розсказова.

«Офіційна статистика проекту “Новий відлік” м. Харьков: на конкурс було подано 62 бізнес-плани, з них буде профінансовано 33, хоча на старті планувалось 25 фіналістів. Так, 13 проектів отримають фінансування в 15 000 грн, ще 13 бізнес-ідей зможуть зробити додаткові робочі місця для ВПО та отримають по 45 000 грн, 1 проект фінансується на 40 000 грн, і категорія «великий стартап» – 6 проектів по 90 000 грн. Підсумкова сума фінансування проектів  – 1 360 000 грн.», – зазначив Олександр Чумак.

Програма «Новий відлік» реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» спільно з БО «БФ «Станція «Харків»» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета програми – сприяння працевлаштуванню ВПО, створення можливостей для започаткування і розвитку ними власного бізнесу. Учасники проекту: внутрішньо переміщенні особи з Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, які мають намір розпочати, або продовжити власну справу.

Контакти:  Юлія Піменова, прес-центр проекту «Станція успіху», +38 067 72 486 72

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: