Результати моніторингу реалізації права ВПО на вищу освіту

31 березня, о 15.00 в інформаційному центрі ЄС (2 поверх) наукової бібліотеки «Української академії банківської справи Національного банку України», м. Суми, відбудеться круглий стіл на тему «Результати моніторингу реалізації права ВПО на вищу освіту». Організатори ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

31 березня,  о 15.00 в інформаційному центрі ЄС (2 поверх) наукової бібліотеки «Української академії банківської справи Національного банку України», м. Суми, відбудеться круглий стіл на тему «Результати моніторингу реалізації права ВПО на вищу освіту». Організатори ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Теми для обговорення:

  • Презентація отриманих результатів проведення моніторингу доступу внутрішньо переміщених осіб до вищої освіти.
  • Систематизація виявлених проблем та надання пропозицій та рекомендацій для адміністрацій ВНЗ та органів студентського самоврядування щодо організації допомоги ВПО.
  • Спільне обговорення розроблених рекомендацій, їх удосконалення та ухвалення

До участі запрошуються профільні проректори ВНЗ, психологи ВНЗ та представники відповідних служб ВНЗ, які опікуються проблемами студентів, що прибули із АР Крим та зони АТО.

У заході передбачена участь представників ЗМІ.

Метою проекту «Адвокація права на освіту внутрішньо переміщених осіб в сумських ВНЗ», що здійснюється ГО «Рада молодих вчених» за підтримки Програмної ініціативи Демократична практика Міжнародного фонду «Відродження» є виявлення та вирішення проблем (матеріальних, соціально-психологічних, побутових, фінансових та ін.), що виникають у ВПО, які навчаються у ВНЗ м. Суми.

Контакти: Сапожнікова М. В., sapozhnikova.m.v@gmail.com, +38 (099) 783 43 99

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: