Результати моніторингу 12 юрклінік України обговорять у Києві

Експерти зберуться, щоб за результатами моніторингу визначити кроки, що потенційно спроможні розвинути унікальність та якість діяльності юридичних клінік.

 

Асоціація юридичних клінік України запрошує на експертне обговорення результатів моніторингів та інших ініціатив розвитку юридичного клінічного руху. Впродовж 2017-2018 років було проведено моніторинги дванадцяти юрклінік України, здійснювались системні заходи з мережевого розвитку Асоціації.

В рамках заходу представники юридичного клінічного руху, організацій-партнерів розраховують спільно обговорити:

  • якими сьогодні є юридичні клініки, як вони організовані, інтегровані в навчальний процес юридичних вишів, здійснюють правозахист і правову просвіту
  • які заходи стандартизації, методичної та інформаційної підтримки вживає Асоціація юридичних клінік України для розбудови своєї мережі
  • які спільні мережеві проекти обговорюються з партнерськими інституціями.

Під час обговорення будуть озвучені вдалі управлінські практики, типові проблеми та бачення перспектив розвитку юридичних клінік в Україні. За результатами передбачається спільно визначити кроки, що потенційно спроможні розвинути унікальність та якість діяльності юридичних клінік.

До участі запрошуються лідери юридичного клінічного руху, представники керівництва юридичних вишів, які пройшли моніторинг, ключових державних органів та громадських інституцій, які забезпечують вищу правничу освіту, правозахист та правопросвіту.

Обговорення розпочнеться 27 листопада 2018 року у місті Києві о 14.00 на базі Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Контакти для зв’язку з організаторами: as.lc.ukraine@gmail.com 066-744 23 36, Андрій Галай

Експертне обговорення організоване Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки фонду “Відродження” в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України.”

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: