Результати конкурсу: мовні курси для стипендіатів Ромського освітнього фонду

У 2015 році розвиток молодіжного лідерства та підтримка освіченої ромської молоді – один з пріоритетів Ромської програмної ініціативи Міжнародного Фонду «Відродження».

У співпраці з Ромським освітнім Фондом в рамках програми «Право і гуманітарні дисципліни», МФ «Відродження» координує надання стипендій на отримання вищої і середньої спеціальної освіти для ромської молоді. У 2014 році програма налічувала 106 стипендіатів.

Рівень конкуренції на ринку праці на сьогоднішній день дуже високий, тож окрім диплому про вищу освіту, від випускника ВУЗу часто вимагається знання іноземних мов. З метою посилення професійної спроможності ромської освіченої молоді, стипендіатам в рамках програми «Право і гуманітарні дисципліни» надаються додаткові гранти на вивчення іноземних мов. Для участі у конкурсі, який пройшов у грудні минулого року, було подано 22 заявки.

На конкурсній основі – за критеріями загального рівня академічної успішності, мотивації до вивчення іноземної мови та загальної точності заповнення аплікаційної заявки, було підтримано 18 грантів. Фінансування 12-ти з них здійснюється за безпосередньої підтримки Ромської програмної ініціативи, 6 фінансується Ромським Освітнім Фондом в рамках Меморандуму про співпрацю між Міжнародним Фондом «Відродження» та РОФ. Максимальна сума гранту становить 300 євро.

Ми бажаємо переможцям успіхів у вивченні іноземної мови і сподіваємося, це стане потужним професійним поштовхом у їхній кар‘єрі та особистісному розвитку.

Знання іноземної мови відкриває можливості для отримання освіти за кордоном, у тому числі в рамках спеціальних програм для Ромської молоді, що реалізуються Центральним Європейським Університетом за підтримки Фундацій Відкритого Суспільства.

Детальна інформація про стипендії Росмького Освітнього Фонду і освітні можливості для ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: