Результати конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати конкурсу міні грантів до відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги в 2016 році.

Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати конкурсу міні грантів до відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги в 2016 році.

Переможці:

1. «Я хочу жити в кольоровому світі», подану Благодійною організацію «Благодійний фонд «Гіпократ-88», у обсязі 50 000,00 грн.

2. «Майстер клас від Пряничної Феї», подану Громадською організацією «Фонд розвитку Івано-Франківського національного медичного університету», у обсязі 49 000грн.

3.  «Подаруй шанс», подану Благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється», у обсязі 49200 грн.

4. «Я живий – почуй мене», подану Громадською організацією “Чернігів Європейський»,  у обсязі 50 000 грн.

5. «Організація та проведення заходів і публічних акцій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Паліативна допомога дітям» у місті Суми», подану Сумською обласною громадською організацію «Клуб «Шанс», у  обсязі 39 920 грн.

6. «Соціально-мистецький  проект до Всесвітнього дня паліативної допомоги (з напрямком для дітей) «Допоможи друзям», подану Громадською організацію «Українська творча спілка «Три крапки», у обсязі  34 160 грн.

7. «Заходи на підтримку дітей та дорослих з серйозними і невиліковними захворюваннями, які перебувають під опікою виїзного відділення паліативної допомоги (хоспіс вдома)», подану Благодійним фондом допомоги невиліковним хворим «Мати Тереза» у обсязі 48 850 грн.

8. «Палiативна допомога: минуле, сучасне, майбутнє», подану Дніпропетровською обласною громадською організацією «Журавушка», у обсязі 41 050 грн.

9. «Інформаційна кампанія  «Безцінна мить життя» для жителів міста Конотоп та Конотопського району», подану Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Крила Надії», у обсязі 38 280 грн.

10. «Інформування про паліативну допомогу дітям громади Києво-Святошинського району», подану Громадською організацією «Товариство сімей, які виховують дітей з функціональними обмеженнями «Родина», у обсязі 49 880 грн.

11. «Життя без болю, біль без маски», подану Кіровоградським обласним відділенням Всеукраїнської Благодійної Організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», у обсязі 50 000 грн.

12. «Інформаційна компанія до Всесвітнього Дня паліативної допомоги «Жити та помирати з болем: Так не повинно бути!», подану Криворізьким міським відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», у обсязі 50 000 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: