Результати громадського обговорення пріоритетів МФ «Відродження» на 2010 рік

Міжнародний фонд «Відродження» підвів підсумки громадського обговорення стратегічних пріоритетів програмної діяльності на 2010 рік. Визначаючи стратегічні напрями програмної діяльності на наступний рік, Міжнародний фонд «Відродження» запросив громадськість долучитися до обговорення та оцінки програмних пріоритетів, висловити свої коментарі і пропозиції.

Громадське обговорення пріоритетів програмної діяльності МФВ відбувалося у вигляді он-лайн опитування з квітня по липень 2009 року.

Крім того, у серпні 2009 Фонд ініціював обговорення видимих та прогнозованих наслідків фінансово-економічної кризи в Україні та можливих шляхів їх подолання, щоб визначити пріоритети новоствореної Антикризової гуманітарної програми, покликаної допомогти людям, культурницьким та громадським осередкам, які найбільше постраждали від кризи.

Участь громадськості у плануванні та діяльності Міжнародного фонду «Відродження» є необхідною умовою дотримання принципу відкритості та виконання місії Фонду. Наша основна ідея – бути суспільною інституцією, завдяки якій громадський сектор бере участь у визначенні пріоритетів власного розвитку та впливає на ефективний розподіл коштів для їх практичного здійснення у вигляді проектів. Протягом року команда МФВ регулярно звертається до громадських активістів, представників ЗМІ, влади в містах та регіонах України, щоб дізнатися про найактуальніші потреби і проблеми, на вирішення яких мають бути спрямовані зусилля Фонду.

Команда МФВ щиро вдячна всім, хто долучився до обговорення, та пропонує ознайомитися з його результатами.

Результати громадського обговорення пріоритетів діяльності Міжнародного фонду «Відродження» на 2010 рік

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: