Результати громадського моніторингу видачі шенгенських віз громадянам України висвітлено у числі «Українського тижня»

У тижневику “Український тиждень” від 23 жовтня 2010 року (№43) представлені результати четвертої хвилі дослідження візової політики і практики країн ЄС в Україні, проведеного громадською ініціативою «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Досліджено процедуру видачі віз консульськими службами двадцяти країн-членів ЄС та Шенгенської зони в Україні, а саме: Австрія, Бельгія, Греція (3 консульства у Києві, Одесі та Маріуполі), Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща (5 консульств у Києві, Львові, Одесі, Луцьку та Харкові), Португалія, Словаччина (2 консульства в Києві та Ужгороді), Словенія, Угорщина (3 консульства в Києві, Ужгороді та Берегові), Фінляндія, Франція, Чехія (3 консульства в Києві, Донецьку та Львові), Швеція. Загалом: 31 консульська установа у дев’яти містах України, з них 20 установ – у місті Києві.

З повною версією результатів громадського моніторингу можна ознайомитися тут

***

Громадську ініціативу «Європа без бар’єрів» створено у 2008 році на основі однойменного всеукраїнського консорціуму громадських організацій та аналітичних центрів з метою консолідації зусиль громадських активістів та експертів, спрямованих на усунення перешкод свободи пересування в Європі.

Сайт: www.novisa.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: