Рейтинг тендерної прозорості регіонів України

Центр політичних студій та аналітики спільно з виданням “Forbes Украина” підготували Рейтинг тендерної прозорості регіонів України

Центр політичних студій та аналітики спільно з виданням “Forbes Украина” підготували Рейтинг тендерної прозорості регіонів України. Рейтинг створено за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти проаналізували тендерну відкритість регіональної та місцевої влади. Ці дані лягли в основу рейтингу, який відображає готовність посадовців різних рівнів надавати інформацію про держзакупівлі на сайтах держструктур.

Рейтинг аналізує сайти регіональної влади чотирьох рівнів – обласних державних адміністрацій, міськрад обласних центрів, міст обласного підпорядкування та районних адміністрацій.   

Рейтинг у форматі MS Excel

Контакти:
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: