Реінтеграція ветеранів: у Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС

У Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад — до ефективної національної політики», який проводила Всеукраїнська асоціація громад у співпраці з ГО «Простір можливостей» та МФ «Відродження». До участі долучилися голови та фахівці, відповідальні за ветеранську політику близько 40 громад Житомирщини, Рівненщини, Волині та Хмельниччини.

Червоною ниткою проходила тема спроможності громад для ветеранів, ветеранок та їх родин. Обговорили стан та перспективи розвитку державної ветеранської політики, роль місцевого самоврядування у її впровадженні та вдосконаленні, різноманітні інструменти та рішення для супроводу ветеранів та їх родин, які охоплюють широкий спектр сфер: від ТЦК та СП, військових частин — до медичних закладів та громад.

Також, у межах зустрічі, підписано Меморандум про співпрацю між Звягельською громадою та ГО «Простір можливостей». Підписання меморандуму — крок у правильному напрямку, що свідчить про готовність громади докладати всіх зусиль, щоб стати підтримкою для наших захисників, які повертаються додому.

Реінтеграція ветеранів: у Звягелі відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС

Окрім того, учасники заходу ознайомилися з роботою Дія-Центру у Звягелі, зокрема відділу по роботі з ветеранами УСЗН, Центру надання адміністративних послуг та мали змогу прогулятися вулицями нашого міста.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації громад, Міжнародному фонду «Відродження», що обрали Звягель майданчиком для обговорення важливих тем.

Джерело: Звягель.info

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: