Регіональні тренінги для малих сільгоспвироників щодо норм ЄС

18-19 грудня в Києві відбудеться перший тренінг з курсу «Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження в Україні європейських норм: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції».

18-19 грудня в Києві відбудеться перший тренінг з курсу «Адаптація до законодавства ЄС. Впровадження в Україні європейських норм: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції». Мета тренінгів – навчити малих сільськогосподарських виробників адаптуватися та успішно розвивати свою діяльність у нових законодавчих умовах.

Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС перед нашими аграріями поставлено завдання адаптувати та впровадити 44 акти права ЄС. Нововведення, над якими сьогодні ретельно працюють Мінагрополітики та Мінприроди, невдовзі торкнуться абсолютно всіх українських аграріїв, у тому числі пристосовуватися до нових умов праці доведеться й дрібним виробникам. Перебудова господарств у відповідності до вимог оновленого законодавства дозволить підвищити конкурентоспроможність малих і середніх сільгоспвиробників, збільшити обсяги виробництва сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю і, зрештою, сприятиме досягненню глобальних цілей щодо подолання голоду на планеті, переходу на зелену економіку та зменшення навантаження на клімат. 

Тренінг стосуватиметься зокрема таких аспектів:

– впровадження в Україні європейських норм та стандартів;

– перші кроки, які потрібно зробити виробнику для введення на підприємстві вищезазначених норм; 

– впровадження норм та стандартів на різних видах підприємств. 

Участь в тренінгу безкоштовна, але кількість місць обмежена! 

Обов’язкова реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/jDp5mmpNROqGYPzI2 триває до 17:00 14 грудня. Зареєстровані учасники отримають лист-підтвердження про місце та програму тренінгу.

Тренери: 

Олена Березовська – , координатор робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур офісу підтримки реформ Міністерства аграрної політики і продовольства України; Спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»

Роман Корінець – координатор робочої групи з розвитку сільських територій офісу підтримки реформ Міністерства аграрної політики і продовольства України 

Катерина Шор – менеджер сільськогосподарських проектів МБО «ІЦ «Зелене досьє», керівник проекту

Тамара Малькова – директор МБО «ІЦ «Зелене досьє»

Марта Руда – юрист ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства»

Олена Ракова – виконавчий директор Спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна»

Юрій Бакун – директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України

Віталій Білоусов – засновник та керівник ТОВ «Сертифікант», експерт з впровадження та сертифікації систем ISO

 

Учасники отримають роздаткові матеріали та будуть забезпечені харчуванням протягом тренінгу.

Для учасників з інших міст є можливість розміщення в готелі за рахунок проекту. 

Проїзд не відшкодовується.

У разі додаткових питань щодо заходу, пишіть на електронну адресу: info@organicukraine.org.ua.

У разі додаткових питань щодо проекту, звертайтесь greendossier@gmail.com.

Проект «Підвищення поінформованості малих сільськогосподарських виробників щодо адаптації до європейського законодавства» впроваджується Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» в партнерстві зі Спілкою Виробників Органічних Сертифікованих Продуктів «Органічна Україна» та ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства. 

Проект впроваджується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія»під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: