Реформування ЖКГ Південної України: проблеми та перспективи

27 червня з 10:00 до 14:00 на сайті “Політична Херсонщина” відбудеться Інтернет-конференція “Реформування житлово-комунального господарства у громадах Південної України. Проблеми та перспективи вирішення”

27 червня з 10:00 до 14:00 на сайті “Політична Херсонщина” відбудеться Інтернет-конференція “Реформування житлово-комунального господарства у громадах Південної України. Проблеми та перспективи вирішення”. Захід проводять ГО “За майбутнє Херсона”, Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень і Комітет виборців України за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Питання для обговорення:
– Чому ціни на послуги й далі зростають, а якість послуг не покращується?
– Чому процес формування тарифів відбувається непрозоро, а споживача позбавлено можливості отримувати необхідну інформацію?
– Чому ринок ЖК-послуг фактично монополізовано, конкурси з відбору обслуговувальних підприємств проводять фіктивно?
– Чому споживача відсторонено від контролю за наданням послуг?
– Чому без “відкатів” коштів у галузі не використовують?
– Чому жодні заходи з реформування галузі не дають результатів?

ГО “За майбутнє Херсона”
Максим Єлігулашвілі
futureofkherson@gmail.com
066 624 40 77

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: