Реформування житлово-комунального господарства у Луцьку

06 лютого о 12:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх) відбудеться прес-конференція на тему «Створення прозорих стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг» яку проводить Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації.

06 лютого о 12:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх) відбудеться прес-конференція  на тему «Створення прозорих стосунків між надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг» яку проводить Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації. 

Ефективність реформування житлово-комунального господарства вимірюється її результатами. На жаль, результати не найкращі. У м. Луцьку створюються ОСББ та напрацьовуються хороші практики, які часто є показними для усієї України. Проте, відсоток самоорганізації мешканців на рівні будинку залишається порівняно дуже не високим.

Крім того, на сьогодні, пропорційно до підняття тарифів на житлово-комунальні послуги підвищується незадоволення лучан, адже якість послуг залишається незмінно неякісною.

В таких умовах важливим є запровадження нових форм роботи комунальних підприємств та найголовніше вироблення ефективних механізмів їх прозорості та підзвітності перед кінцевим споживачем.

Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» розпочала реалізацію проекту, що має на меті «забезпечити новий рівень взаємодії і відкритості у відносинах між споживачами та надавачами житлово-комунальних послуг через розробку та впровадження локальних нормативно-правових актів та рішень, що забезпечать прозорість та підзвітність  житлово-комунальних підприємств у м. Луцьку». 

Для досягнення мети було створено робочу групу, до якої увійшли експерти громадського та депутатського сектору м. Луцька та юристи.

Контакти: Прес-служба Асоціації   підтримки та розвитку ОСББ та ОСН, (095)6454655  press.asossiation.osbb@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: