Реформування системи державних закупівель для армії

Чому зриваються тендери для військових частин: недолуге законодавство, саботаж чи персональні помилки конкретних чиновників? Що має зробити влада та громадськість, аби тендери для армії стали ефективними? Якою має бути нова система державних закупівель в Україні?

Чому зриваються тендери для військових частин: недолуге законодавство, саботаж чи персональні помилки конкретних чиновників? Що має зробити влада та громадськість,  аби тендери для армії стали  ефективними? Якою має бути нова система державних закупівель в Україні?

Ці питання обговорять між собою громадські експерти та представники влади під час Круглого столу «Реформування системи державних закупівель для  армії: проблеми, пропозиції, очікувані результати», який розпочнеться «24» березня о 12:00 у залі «Кришталевий» готелю Київ (вул. Грушевського, 26/1). Організатор круглого столу – Центр політичних студій та аналітики.

В ході обговорень пройде презентація результатів моніторингового дослідження «Державні закупівлі військових формувань: ключові проблеми на початок 2015 року».

В круглому столі візьмуть участь:

  • Тетяна Доманова,  Департамент держ. закупівель Міністерства оборони України;
  • Олександр Стародубцев, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України;
  • Віктор Таран, Центр політичних студій та аналітики;
  • Олексій Орловський, Міжнародний фонд «Відродження»;
  • Гліб Канєвський, Центр політичних студій та аналітики;
  • Андрій Марусов, член робочої групи з питань підготування пропозицій щодо реформування сфери державних закупівель при Мінекономрозвитку,

Центр політичних студій та аналітики;

  • Олександр Шатковський, експерт з питань державних закупівель Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС».

Просимо учасників попередньо зареєструватися онлайн або за адресою cpsa.pr@gmail.com

Реєстрація перед заходом триватиме з 11:30 до 12:00.

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підвищення ефективності проведення державних закупівель для забезпечення потреб Антитерористичної операції»

Контакти: Сашко Кульчицький (063) 61 75 183

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: