Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості

Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики опублікував аналітичний звіт “Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості”

Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики опублікував аналітичний звіт “Реформа дерегулювання в Україні: втрачені можливості”. Видання вийшло за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У звіті розглянуто хід і результати реформи дерегулювання господарської діяльності в Україні. Також проаналізовано інституційне й організаційне забезпечення реформи, метод прискореного розгляду регуляторних актів, висвітлено позитивні й негативні наслідки реформи.

Контакти:
ДОГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”
(056) 775 02 32
dcecrp@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: