Рефата Чубарова обрано головою Меджлісу кримськотатарського народу

Рефат Чубаров є членом Наглядової ради Міжнародного фонду “Відродження”

Члена Наглядової ради Міжнародного фонду “Відродження” Рефата Чубарова обрано головою Меджлісу кримськотатарського народу.

Членів VI Курултаю вперше обирали прямим голосуванням: це була вимога кримськотатарської громадськості, спрямована на подальшу демократизацію Меджлісу. Склад Меджлісу суттєво оновився, туди потрапили багато молодих політиків.

Вибори голови членами Курултаю, які також відбулися у відкритому конкурентному змаганні, свідчать про готовність кримськотатарського народу знаходити внутрішні ресурси для подальшого демократичного розвитку.

Міжнародний фонд “Відродження” вітає Рефата Чубарова з обранням на посаду. “Ви, пане Рефате, разом з іншими членами Наглядової ради Міжнародного фонду “Відродження” багато зробили для формування громадського сектору України, у тому числі для розвитку кримськотатарської спільноти та злагоди на Кримському півострові. Ми віримо, що під вашим керівництвом Меджліс і надалі буде інструментом міжетнічного та громадянського порозуміння й діалогу”, – сказано у вітанні фонду на адресу Рефата Чубарова.

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: