Реалізація програм ЖКГ у Чернівцях: стан і перспективи

21 листопада о 15:00 у Чернівцях відбудеться круглий стіл “Реалізація програм житлово-комунального господарства Чернівців: стан і перспективи”

21 листопада о 15:00 у Чернівцях (Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”, вул. Ломоносова, 2, перший поверх) відбудеться круглий стіл “Реалізація програм житлово-комунального господарства Чернівців: стан і перспективи”. Захід проводить Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу заплановано обговорити такі питання:
– фінансування програм ЖКГ з міського та районних у місті бюджетів;
– стан і перспективи виконання цих програм;
– врахування стратегічних напрямів розвитку міста в довгострокових, короткострокових і щорічних програмах соціально-економічного розвитку.
 
У круглому столі візьмуть участь фахівці з питань ЖКГ, керівники профільних управлінь і департаменту ЖКГ міськради, голови й депутати місцевих рад.

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
Тарас Халавка
099 728 79 22

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: