Реалізація ініціативи «Будуймо спільне майбутнє разом»

У п’ятницю, 27 лютого у приміщенні медіа-центру Учнівського врядування відбувся тренінг для волонтерів по запобіганню емоційного вигорання. З активістами фахово попрацював – психотерапевт, гештальт-терапевт Скрипинець Сергій.

У п’ятницю, 27 лютого у приміщенні медіа-центру Учнівського врядування відбувся тренінг для волонтерів по запобіганню емоційного вигорання. З активістами фахово попрацював – психотерапевт, гештальт-терапевт Скрипинець Сергій.

Після закінчення тренінгу, волонтери ГО «Закарпатська Громада» – Кондратюк Борис  разом з Гайдуком Андрієм, презентували мікрозвіт перших місяців діяльності ГО «Закарпатська громада».

Загалом активісти громадської організації у період від січня до лютого 2015 року провели разом з партнерами – Учнівським врядуванням м. Ужгорода, ГО «Справа Кольпінга в Україні», Ужгородською міською радою,  ГО «Психологічний центр – Аріадна» та іншими активними організаціями, близько 10 заходів спрямованих на інтеграцію внутрішньо-переміщених осіб до нового оточення,  а також для учасників АТО, членів їх сімей з метою підтримки морального духу та зняття емоційного навантаження. Дані заходи проводилися в рамках реалізації ініціативи «Будуймо спільне майбутнє разом».

«Висловлюємо велику вдячність всім нашим партнерам. Ми робимо спільну справу, й з надією на майбутню співпрацю запрошуємо всіх активних людей – лідерів думок до активізації громадських процесів, долучайтесь до волонтерських рухів, не будьте байдужими! Ми на вершині історичних процесів, це варто розуміти кожній людині, тоді наші спільні цілі будуть досягнуті набагато швидше», – зазначив представник ГО «Закарпатська громада» Гайдук Андрій.

Також, активісти зазначили що їхні заходи спрямовані на інтеграцію  не тільки учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, а й волонтерів, адже їхня координація надзвичайно важлива для надання допомоги захисникам нашої країни. З намірами об’єднати усіх ужгородських волонтерів та представників влади, члени ГО «Закарпатська громада» паралельно проводили ініціативу «Згуртовані волонтери – вирішені проблеми», в рамках якої було створено спільний інернет-ресурс (http://zakhrom.at.ua/) та проведено два круглі столи.

Також протягом терміну реалізації обох ініціатив члени громадської організації розробили та видали Дорожні карти для учасників АТО та переселенців. «Подібні напрацювання мають дати чіткий результат – орієнтир  для дружини військового або родин, що вимушено переселилися зі Сходу з пошуку кваліфікованої юридичної, психологічної та гуманітарної допомоги», – зазначив голова громадського руху «Закарпатська Громада» – Борис Кондратюк.

«Реалізація ініціативи здійснюється в рамках проекту Літній табір «Школа з прав людини та громадянської активності для Криму та Сходу України», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини – Чернігів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти:  ГО «Закарпатська Громада»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: