“Разом за європейське майбутнє”: 5-та Щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства

Цього року асамблею буде присвячено ролі громадянського суспільства в реформах у країнах Східного Партнерства

4-5 жовтня в Кишиневі відбуватиметься 5-та Щорічна асамблея Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства “Разом за європейське майбутнє”.

У заході візьмуть участь понад 250 представників організацій громадянського суспільства, урядів, європейських інституцій і донорських установ із шести країн Східного Партнерства та ЄС. Вони обговорять пріоритети громадянського суспільства та його внесок у процес реформ у межах Східного Партнерства.

Цього року асамблею буде присвячено ролі громадянського суспільства в реформах у контексті Угод про асоціацію, які може бути підписано / парафовано з кількома країнами Східного Партнерства, а також оцінкам громадянським суспільством процесу реформ у своїх країнах напередодні саміту Східного Партнерства у Вільнюсі. Під час паралельних сесій форуму делегати також проведуть низку дискусій на теми виборів, свободи ЗМІ та боротьби з корупцією.

Єврокомісар Штефан Фюле традиційно виступить на відкритті форуму з вітальною промовою.

Діяльність Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства підтримує Міжнародний фонд “Відродження”.

Програма

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Європейська програма
Дмитро Шульга
(+380 44) 461 95 00
shulga@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: