Районні НУО Волині перейматимуть знання досвідчених колег

У селищі Маневичі (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”

У селищі Маневичі (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”. Захід організував Ківецівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у межах проекту “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники місцевих неурядових організацій (НУО) зауважили, що для вдалої роботи їм не вистачає спеціальних умінь і навичок. Також районним НУО потрібна співпраця з більш досвідченими колегами. Організації обласного рівня пообіцяли надавати необхідний правовий, методичний, інформаційний і консультаційний супровід у процесі створення нових структур.

Контакти: Ківецівський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Ірина Гайдучик, (0332) 78 59 66, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: