Райдержадміністрації Чернігівщини неналежно відповідають на інформаційні запити

Райдержадміністрації Чернігівщини не дають належних відповідей на інформаційні запити щодо оздоровлення дітей-інвалідів

Райдержадміністрації Чернігівщини не дають належних відповідей на інформаційні запити щодо оздоровлення дітей-інвалідів. Про це свідчать дані громадського моніторингу, який здійснює ГО “Молодь ХХІ століття” за координації ГО “Центр Політичних Студій та Аналітики” й за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Перший заступник Бахмацької РДА взагалі не володіє інформацією в цій сфері. Замість того щоб дати відповідь на інформаційний запит, він запропонував експертам звернутися по інформацію до лікарні.

Інші адміністрації відповіли на запити або не повністю, або невчасно. Повної відповіді не надали Куликовська, Борзнянська, Корюківська, Менська та Прилуцькі райадміністрації.

Контакти:
ГО “Молодь ХХІ століття”
(0462) 60 55 62
yxxic98@yahoo.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: