Публічний звіт Молодіжного банку Фонду розвитку міста Миколаєва

9 липня 2010 року у Миколаєві в рамках «Публічного звіту Молодіжного банку Фонду розвитку міста Миколаєва» відбудуться презентація результатів реалізації проектів грантерів конкурсу «Твоя ініціатива-2010» та оголошення нового конкурсу малих грантів для громадських організацій Миколаєва.

9 липня 2010 року у Миколаєві в рамках «Публічного звіту Молодіжного банку Фонду розвитку міста Миколаєва» відбудуться:

  • Презентація результатів реалізації проектів грантерів конкурсу «Твоя ініціатива-2010», присвяченого 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945рр, реалізованого за фінансової підтримки Фонду ім. С. Баторія, управління молодіжної політики миколаївського міськвиконкому та В.Д. Чайки .
  • Оголошення нового конкурсу малих грантів для громадських організацій, благодійних фондів, органів самоорганізації населення м. Миколаєва «Громадянська ініціатива для місцевого розвитку”. Конкурс проводиться Фондом розвитку міста Миколаєва за рахунок коштів програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

Конкурс малих грантів спрямований на підтримку кампаній громадянського представництва на місцевому рівні, які посилюють вплив на формування та реалізацію місцевої політики, захист власних прав громадян та інтересів локальних товариств м. Миколаєва, забезпечення контролю за діяльністю місцевих органів влади, громадянами та їх об’єднаннями.

Умови конкурсу та аплікаційна форма на сайті «Фонду розвитку міста Миколаєва» .

Місце проведення заходу: велика зала Миколаївської міськради ( вул. Адміральська 20, м. Миколаїв).

Реєстрація учасників з 10-30.

Початок об 11-00.

Контакт: frgn@ukrpost.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: