Публічне обговорення результатів аналізу місцевих цільових програм та методичних рекомендацій щодо їх удосконалення

23 вересня 2010 року о 15.00 в конференц-залі готелю «Імперія» за адресою: м. Євпаторія, вул. Токарєва, 4Б відбудеться публічне обговорення результатів аналізу місцевих цільових програм та методичних рекомендацій щодо удосконалення їх розробки та функціонування.

Обговорення проводиться громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» спільно з Євпаторійською міською радою в рамках реалізації проекту «Розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо розробки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В обговоренні братимуть участь керівники управлінь Євпаторійського міськвиконкому, депутати Євпаторійської міської ради, представники громадських організацій.

Експертами-аналітиками ГО ЄЦРР будуть представлені результати аналізу чинного Законодавства України щодо розробки цільових програм, результати аналізу місцевих цільових програм на відповідність вимогам ЗУ, а також проект методичних рекомендацій щодо розроботки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання. З вирішення проблеми розробки місцевих цільових програм очікуються виступи залучених експертів: секретаря Євпаторійської міської ради Ведмецької М.А., керівника департаменту з роботи Євпаторійської міської ради Герасімчук Н.В., депутата Євпаторійської міськради Селло Д.Д.

Контактна особа: Шарапов Аркадій, т. 097 161 5234

Метою проекту «Розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо розробки місцевих цільових програм, моніторинг та звітність про їх виконання», що здійснюється громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, є Розробка та впровадження «Методичних рекомендацій щодо розробки цільових програм в м. Євпаторія» для розв`язання проблеми розроблення програм місцевого розвитку та здійснення якісного контролю за їх виконанням з боку громадськості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: