Публічне обговорення проекту рішення Київради, спрямованого на підтримку діяльності ОСББ м. Києва

4 серпня 2010 року у Києві проводитиметься публічне обговорення проекту рішення Київської міської ради «Про затвердження Програми сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Києва».

Організатори: Центр правової допомоги населенню «Громадський Захисник», Спілка власників житла Києва.

Серед запрошених : голови ОСББ міста Києва, журналісти, представники громадських організацій та Київської міської державної адміністрації.

Проект розроблений на основі досвіду безоплатного юридичного консультування членів ОСББ та представників ініціативних груп з їх створення і передбачає внесення низки змін у сучасну політику державної підтримки ЖКГ м. Києва загалом та ОСББ зокрема. Передусім, пропонується змінити пріоритети від формального надання дотацій з міського бюджету на ті чи інші дії з утримання багатоквартирних будинків столиці до створення життєвих, ефективних механізмів самостійного вирішення їх поточних проблем самими мешканцями у принципово новому діалозі власників житла та органів влади.

Окрему увагу буде приділено спрощенню процедури передачі у власність ОСББ прибудинкової території та боротьбі із приховуванням механізмів ціноутворення державними монополіями-постачальниками комунальних послуг.

Обговорення, яке провадитиметься в режимі круглого столу, дозволить учасникам консолідувати загальну картину існуючих проблем у галузі житлового господарства, і на її основі буде внесено остаточні зміни і доповнення до Проекту рішення перед його передачею на розгляд Київській міській раді. До обговорення запрошуються всі бажаючі.

Час проведення: 13-00

Місце проведення: Київа, конференц-зала, вул. Марини Раскової 13, (м. Лівобережна)

Проект “Створення центрів підтримки реформування системи ЖКГ та розвитку мережі ОСББ в 5 районах міста Києва” реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Центр правової допомоги населенню «Громадський Захисник», вул. Саксаганського 44-Е, оф. 26., Київ, 01033, телефон: +38(044)201-64-79, факс: +38 (044) 201-64-79

Контактна особа: Володимир Лозицький, координатор +38 (050) 419-35-41

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: