Публічне обговорення перспектив лобіювання в Україні

14 листопада п.р. з 13:00 по 15:00 у конференц-залі «Колізей» Торговельно-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4 поверх ГО «Інститут професійного лобіювання та адвокасі» організовує фінальну публічне обговорення перспектив інституціалізації лобіювання в Україні.

14 листопада п.р. з 13:00 по 15:00  у конференц-залі «Колізей» Торговельно-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, 4 поверх ГО «Інститут професійного лобіювання та адвокасі» організовує фінальну публічне обговорення перспектив інституціалізації лобіювання в Україні.

Майже півтори роки тому за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочалося обговорення в стінах Торговельно-промислової палати нового етапу розробки законодавчого врегулювання лобістської діяльності.

Протягом цього часу було проведено десятки робочих зустрічей, фокус груп та публічних обговорень нової української моделі інституціалізації лобіювання. Десятки народних депутатів України мали можливість долучитись до процесів обговорення в рамках діяльності спеціально створеної Робочої групи при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції.

Результатом роботи стала реєстрація 5 жовтня п.р. проекту Закону України «Про лобіювання» (5144-1), який виявився альтернативним до раніше зареєстрованого проекту Закону України «Про лобізм» (5144).  Навіть у назвах законопроектів міститься принципова різниця сприйняття цього феномену на рівні світоглядів та стереотипів. Проте, автори законопроектів попередньо висловили готовність до синхронізації принципів та підходів інституціалізації лобіювання на основі єдиної найбільш прогресивної та прийнятної для українського суспільства моделі.

Обговорення передбачатиме скайп-включення Деніела Фройнда, керівника напрямку з організації адвокації в ЄС, Офісу Transparency International при Європейському Союзі, виступи народних депутатів України, зокрема, співавторів зазначених вище законодавчих ініціатив, а також обговорення норм та положень із учасниками заходу.

Взяти участь у заході можна за попередньою реєстрацією.

Додаткові матеріали: «Інститут лобіювання в Україні та закордоном: походження, проблеми, перспективи розвитку».

Контакти: Олександра Гвяздовського, спеціаліста Інституту професійного лобіювання та адвокаті, gvyasdovskiy@gmail.com, 0637275111

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: