Публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: яких реформ забракло Україні?”

12 грудня з 10:00 до 12:30 у Києві відбуватиметься публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: яких реформ забракло Україні?”

12 грудня з 10:00 до 12:30 у Києві, в інформагенції “Укрінформ” (вул. Богдана Хмельницького, 8/16), відбуватиметься публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства: яких реформ забракло Україні?” Захід проводить Міжнародний фонд “Відродження”.

На обговорення винесено питання, які є особливо актуальними напередодні саміту Україна-ЄС, запланованого в Києві на 19 грудня:
· Чому Україна втрачає лідерство серед країн Східного Партнерства за темпами європейської інтеграції?
· Якими мають бути першочергові кроки української влади у сфері євроінтеграції?
· Чи може угода про Асоціацію між Україною та ЄС стати реальним інструментом реформ?

До участі запрошено представників органів влади, громадських організацій, дипломатичних установ, ЗМІ та провідних експертів.

Пілотне видання Індексу європейської інтеграції країн Східного Партнерства підготував Міжнародний фонд “Відродження” спільно з мережею Фундацій Відкритого Суспільства. У його розробці взяли участь понад 30 експертів із України, країн Східного Партнерства та Європейського Союзу. Результати дослідження показують, що Україна, яка раніше вважалася флагманською країною Східного Партнерства, нині по багатьох позиціях поступається Молдові та Грузії. Також результати дослідження свідчать про те, що, незважаючи на відносну розвиненість контактів із ЄС, Україні не вдалося досягнути значних внутрішніх перетворень.

Міжнародний фонд “Відродження”
Ірина Солоненко, (044) 461 95 00, solonenko@irf.ua
Станіслав Лячинський, (044) 486 24 74, liachinskiy@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: