Публічна дискусія: “Досвід врегулювання конфліктів у світі. Уроки для України”

11 лютого Інститут світової політики провів публічну дискусію "Досвід врегулювання конфліктів у світі. Уроки для України".

11 лютого Інститут світової політики провів публічну дискусію “Досвід врегулювання конфліктів у світі. Уроки для України”.

ІСП вивчив міжнародний досвід врегулювання конфліктів з метою з’ясування найкращих практик та вироблення рекомендацій для України стосовно безпекових та політичних аспектів врегулювання конфлікту на Сході. Експерти ІСП зосередили свою увагу на найбільш дискусійних етапах врегулювання конфлікту — відрядження миротворчої місії, роззброєння та демобілізації, амністії та проведення виборів на постконфліктній території.

На дискусії 11 лютого експерти ІСП презентували свої рекомендації, щоб обговорити їх за участі експертів, дипломатів та безпосередніх учасників переговорного процесу у Мінську.

Переглянути публікацію “Досвід врегулювання конфліктів у світі. Уроки для України”

Публічна дискусія була організована в рамках проекту «Ініціативи з розвитку українських аналітичних центрів» Міжнародного фонду «Відродження» (IRF) у співпраці з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF), за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA).

Контакти: Інститут світової політики

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: