Публічна дискусія «ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК ДЕННИЙ ДЛЯ НОВОЇ УКРАЇНИ»

12 січня Міжнародний фонд «Відродження», Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, аналітичний центр «pro.mova» та Український кризовий медіа-центр запрошують Вас до участі у обговоренні результатів соціологічного дослідження «Як змінюється суспільство Нової України?», викликів та перспектив для громадянського суспільства на найближчий рік, а також позицій щодо громадського порядку денного для Нової України.

Хто ми? Куди йдемо? Як ми змінилися за останні два роки? І чи змінилися? Чого у нас більше – суспільного оптимізму чи песимізму? Надії чи тривоги за Нову Україну? Які громадські стратегії і дії потрібні для Нової України?

12 січня Міжнародний фонд «Відродження», Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, аналітичний центр «pro.mova» та Український кризовий медіа-центр презентуватимуть результати соціологічного дослідження «Як змінюється суспільство Нової України?». Також організатори пропонують обговорити виклики та перспективи для громадянського суспільства на найближчий рік, а також позицій щодо громадського порядку денного для Нової України.

Захід відбудеться в Українському кризовому медіа-центрі (Український Дім, вул. Хрещатик, 2), 12 січня 2016 року з 16:00 до 18:30. У програмі – презентація результатів дослідження, експертна дискусія та неформальне спілкування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: