Прямий інтерактив про конкурс антикорупційних ініціатив для регіонів

Про можливості для регіонів, які надає новий антикорупційний конкурс Міжнародного фонду «Відродження» – дізнайтесь у прямому ефірі YouTube-каналу Grant Management LIVE. Коли: 2 серпня, 19:00. Де: канал Grant Management LIVE (www.youtube.com/Grantmanagementlive), програма #grant_talks. Гість ефіру: Лілія Баран, менеджер програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження». Якщо вам потрібна підтримка у боротьбі з корупцією місцевих чиновників, якщо ви готові ділитися об’єктивною інформацією про факти зловживань на місцях, якщо маєте антикорупційний досвід і готові ним ділитись – долучайтесь до прямого ефіру за посиланням: https://youtu.be/t07voJGH29E та не забувайте ставити нагадування про ефір (натиснувши «дзвоник»).

Про можливості для регіонів, які надає новий антикорупційний конкурс Міжнародного фонду «Відродження» – дізнайтесь у прямому ефірі YouTube-каналу Grant Management LIVE.

Коли: 2 серпня, 19:00.

Де: канал Grant Management LIVE (www.youtube.com/Grantmanagementlive), програма #grant_talks.

Гість ефіру: Лілія Баран, менеджер програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Якщо вам потрібна підтримка у боротьбі з корупцією місцевих чиновників, ви готові надавати об’єктивну інформацію про факти зловживань на місцях, маєте антикорупційний досвід і прагнете ним ділитись – долучайтесь до прямого ефіру за посиланням: https://youtu.be/t07voJGH29E та не забувайте ставити нагадування про ефір (натиснувши «дзвоник»).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: