Прозорість влади обговорять у контексті державних закупівель

19 квітня з 10:00 до 13:00 у Києві відбудеться експертна дискусія “Прозорість влади: закон про державні закупівлі як ключовий елемент”

19 квітня з 10:00 до 13:00 у Києві, у готелі “Русь” (вул. Госпітальна, 4, 2-й поверх, “венеціанська” конференц-зала), відбудеться експертна дискусія “Прозорість влади: закон про державні закупівлі як ключовий елемент”. Захід проходить у межах спільного річного проекту Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Фонду Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”“Експертиза закордонних трансформацій”.

У заході візьмуть участь українські фахівці та закордонні експерти з Чехії, Румунії та Казахстану – представники органів державної влади, експертної й академічної спільнот, вищих навчальних закладів і студентських організацій, всеукраїнських і регіональних ЗМІ.

Учасники обговорять такі питання: Що означає відкритість влади й чому вона важлива для реформ? Яка роль законодавства про державні закупівлі в процесі реформування та демократизації?

Реєстрація закінчується о 17:00 12 квітня.

Програма дискусії – у додатку.

Контакти:
Європейська програма, Ірина Солоненко, (044) 461 95 00, solonenko@irf.kiev.ua
”Відкрий Україну”, Тарас Михальнюк, (044) 235 52 98, tmv@openukraine.org

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: