Прозорість та підзвітність дошкільних навчальних закладів

20 квітня 2015 року о 15:00 за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31 (приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти) відбуватиметься круглий стіл-обговорення «Прозорість та підзвітність дошкільних навчальних закладів м. Луцька. Реалії сьогодення та перспективи майбутнього». Мета заходу висвітлення та обговорення результатів громадського моніторингу, а також визначення подальших кроків, що потребують впровадження на базі дошкільних навчальних закладів.

20 квітня 2015 року о 15:00 за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 31 (приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти) відбуватиметься круглий стіл-обговорення «Прозорість та підзвітність дошкільних навчальних закладів м. Луцька. Реалії сьогодення та перспективи майбутнього».Мета заходу висвітлення та обговорення результатів громадського моніторингу, а також визначення подальших кроків, що потребують впровадження на базі дошкільних навчальних закладів.

Волинський Інститут Права проводив громадський моніторинг діяльності дошкільних навчальних закладів м. Луцька та визначив рівень та способи залучення батьків до визначення та вирішення потреб та проблем садочків.

Експерти неодноразово наголошували на тому, що система дошкільної освіти потребує комплексного реформування. І починати варто із запровадження системи фінансової прозорості використання коштів та запровадження можливостей для здійснення належної батьківської участі та врядування. 

До участі у заході запрошені: Олег Гребенюк – начальник управління освіти Луцької міської ради; Петро Олешко – ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; Петро Лавринюк – Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив; завідуючі дошкільних навчальних закладів м. Луцька; голови батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів м. Луцька.

Круглий стіл відбуватиметься в рамках проекту «Забезпечення прозорості, підзвітності та запобігання проявам корупції в дошкільних навчальних закладах м. Луцька», що підтриманий Програмною ініціативою «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Ірина Гайдучик, 095-64-54-655

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: