Прозорість доходів нафтогазового сектору

У липні 2007 р. Центром сприяння вивченню геополітичних проблем та Євро-Атлантичного співробітництва Чорноморського регіону "Номос" за підтримки Міжнародним фондом "Відродження" було ініційовано проект "Транспарентність доходів нафтогазового сектору" в рамках "Громадського моніторингу доходів в Україні".  

У липні 2007 р. Центром сприяння вивченню геополітичних проблем та Євро-Атлантичного співробітництва Чорноморського регіону “Номос” за підтримки Міжнародним фондом “Відродження” було ініційовано проект “Транспарентність доходів нафтогазового сектору” в рамках “Громадського моніторингу доходів в Україні”.

Проект мав на меті вивчення існуючої ситуації стосовно прозорості фінансової діяльності в енергетичному секторі економіки шляхом моніторингу обсягів первинних енергоресурсів та доходів від діяльності у сферах видобутку, транспортування та зберігання енергоресурсів; створення інформаційної карти прозорості нафтогазового комплексу та підготовку звіту щодо стану прозорості ресурсних потоків та грошових доходів нафтогазового сектору України.

Детальніше про проект можна дізнатися із стислого викладу проекту.

 

Прозорість доходів нафтогазового сектору (стислий звіт)

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: