Провідні міжнародні експерти в галузі міжнародного кримінального права завітають на конференцію в Київ

Під час конференції також відбудеться презентація унікального видання Правової Ініціативи Відкритого Суспільства “Вибір заради справедливості: посібник зі створення механізмів притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини” за участі авторів посібника.

30 червня 2019 р. вступає в силу нова редакція ст. 124 Конституції України у контексті проведеної реформи системи правосуддя, яка дозволяє вирішувати питання про ратифікацію Україною Римського статуту Міжнародного кримінального суду. Про необхідність нагального вирішення даного питання нагадує і стаття 8 Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Тому для обговорення можливостей для правосуддя в Україні в умовах збройного конфлікту, Ukrainian Legal Advisory Group спільно з Міжнародним фондом “Відродження” та Global Rights Compliance LLP запрошує вас взяти участь у міжнародній конференції “Відповідальність за найтяжчі злочини: можливості Міжнародного кримінального суду та інших механізмів для України”.

Зважаючи на прийняті Україною зобов’язання з ратифікації Римського статуту, відкрите Офісом Прокурора Міжнародного кримінального суду попереднє вивчення ситуації в Україні, що триває вже понад 3 роки, нові виклики для національної системи судочинства забезпечувати правосуддя в умовах збройного конфлікту на території України, ми запрошуємо провідних міжнародних експертів у галузі міжнародного кримінального права та фахівців, залучених до процесів правосуддя в Україні, для обговорення таких питань:

  • Міжнародний кримінальний суд як частина міжнародного правосуддя
  • Україна, міжнародні злочини та Міжнародний кримінальний суд
  • Чому Україні необхідно ратифікувати Римський статут?
  • Принцип комплементарності – як Міжнародний кримінальний суд може допомогти Україні?
  • Можливі механізми притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини: вибір заради справедливості для України.

Під час конференції також відбудеться презентація унікального видання Правової Ініціативи Відкритого Суспільства “Вибір заради справедливості: посібник зі створення механізмів притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини” за участі авторів посібника.

Захід відбудеться 10-11 червня у Києві.

Просимо заповнити форму реєстрації до 27 травня 2019 р. Зважаючи на обмеженість кількості місць на заході, будемо раді прийняти одного представника від організації. Дякуємо за розуміння.

На підтвердження реєстрації на захід Ви отримаєте лист на електронну пошту до 30 травня 2019 р.
Для всіх охочих долучитися до заходу буде доступна онлайн-трансляція.

Робоча мова заходу – англійська. Учасникам буде забезпечено синхронний переклад.

Контактна особа: Аліни Павлюк, координаторка проектів ГО “Українська правова консультативна група” на пошту ratifyromestatute.ukr@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: