Протидія корупції на Львівщині: спільні дії влади і громади

За ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації і Міжнародного фонду «Відродження» 5 серпня ц.р. у Львові відбувся «круглий стіл» представників громадського сектору -- неурядових та волонтерських організацій, на якому обговорювались шляхи об’єднання зусиль громади і влади у викоріненні корупції.

Круглий стіл - Львів

За ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації  і Міжнародного фонду «Відродження» 5 серпня ц.р. у Львові відбувся «круглий стіл» представників громадського сектору — неурядових та волонтерських організацій, на якому обговорювались  шляхи об’єднання зусиль громади і влади у викоріненні корупції.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що боротьба з корупцією є одним з ключових його завдань  і висловив готовність до співпраці з громадськими активістами заради досягнення спільної мети у протидії корупції.

 Після Євромайдану ми не маємо іншого виходу, як змінити відносини між державою як надавачем послуг, та громадянином як їх отримувачем. За ініціативи та політичної волі місцевої влади, ми розпочинаємо цей процес на локальному рівні – зазначив Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький.

Учасники обговорення загалом констатували, що корупція в регіоні присутня в усіх без виключення державних органах, але особливу увагу звернули на суди, освітні і медичні заклади, митницю та розподіл земельних ресурсів.

Зменшення кількості дозвільних документів є чи не найістотнішим кроком до ліквідації корупційних схем  – наголосив учасник обговорення, редактор журналу «Ї» та голова експертної ради  Західноукраїнського регіонального представництва фонду «Відродження» Тарас Возняк.

Протидія  корупції потребує якнайширшої поінформованості й участі громадян через постійне висвітлення у засобах масової інформації випадків корупції, прецедентів з її виявлення та прикладів антикорупційних ініціатив.

З метою створення і поширення таких ініціатив,  Виконавчий директор МФВ Євген Бистрицький анонсував, що на основі цього обговорення Міжнародний фонд «Відродження» разом з обласною державною адміністрацією ініціює проведення конкурсу ідей та проектів для протидії корупції на території Львівської області.

Детальніша інформація – за адресою електронної пошти: west.region.irf@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: