Протидія дискримінації за допомогою підходу “Anti-Bias”: методичний матеріал

Центр громадянських свобод підготував переклад методичного матеріалу, присвяченого антидискримінаційному підходу “Anti-Bias” (автори – Ксенія Юрменіч та Алєксєй Юр’єв)

Центр громадянських свобод підготував переклад методичного матеріалу, присвяченого антидискримінаційному підходу “Anti-Bias” (автори – Ксенія Юрменіч та Алєксєй Юр’єв). Матеріал опубліковано за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Anti-Bias” виходить із того, що всі індивіди мають сукупність різних ознак, на основі їх можуть дискримінувати. Тому підхід спрямовано проти будь-яких виявів дискримінації. Таким чином, уможливлюється комплексний аналіз способів і механізмів дискримінації.

Підхід “Anti-Bias” розробили в США на початку 1980-х років Луїза Дерман-Спаркс і Керол Бренсон-Філіпс. Інколи його описують як “позбавлення звички сприймати світ крізь призму стереотипів”.

Контакти:
Центр громадянських свобод
(044) 246 71 36
ccl.org.ua@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: