Протестна та репресивна активність в Україні: презентація дослідження

20 березня об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4, конференц-зала) відбудеться презентація результатів моніторингу протестної та репресивної активності в Україні за 2012 та початок 2013 року

20 березня об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4, конференц-зала) відбудеться презентація результатів моніторингу протестної та репресивної активності в Україні за 2012 та початок 2013 року. Дослідження здійснив Центр дослідження суспільства за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
· Володимир Іщенко, керівник відділу вивчення соціальних протестів Центру дослідження суспільства;
· Володимир Фесенко, голова Центру прикладних політичних досліджень “Пента”;
· Володимир Чемерис, голова ВГО “Інститут Республіка”, експерт Всеукраїнської ініціативи “За мирний протест!”;
· Остап Кучма, експерт Центру дослідження суспільства.

Окрему увагу буде присвячено репресіям щодо протестувальників із боку правоохоронних органів і загрозам проекту закону “Про порядок організації і проведення мирних заходів” для свободи мирних зібрань в Україні.

За словами експертів, 2012 рік став рекордним за кількістю протестних подій і насильницьких протестів.

Контакти:
Центр дослідження суспільства
Володимир Іщенко
097 396 44 99

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: