Міжнародний фонд “Відродження” оголошує результати конкурсу «Захист постраждалих від воєнних злочинів та допомога у притягненні винних до відповідальності».

Цей конкурс орієнтований на підтримку діяльності організацій громадянського суспільства, які допомагають постраждалим внаслідок бойових дій, фіксують, документують, архівують події війни. Метою конкурсу розширити можливості організацій громадянського суспільства допомагати постраждалим, фіксувати інформацію про злочини.

Переможцями стали 9 із 48 проєктних пропозицій.

Перелік підтриманих проєктів:

  1. ГО «Медійна ініціатива за права людини» – проєкт «Злочини проти захоплених Російською Федерацією цивільних та військовополонених: систематизація та візуалізація задокументованих фактів»
  2. Громадська спілка «Товариство Рафаеля Лемкіна» – проєкт «Сприяння розслідуванню та покаранню за злочини проти культурної спадщини України»
  3. Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігов» – проєкт «Документування воєнних злочинів у Чернігівській області»
  4. ГО «Агенція розвитку локальних медіа “АБО”» – проєкт – «Документування злочинів РФ щодо руйнування житлових та інших будівель України й внесення їх у реєстр Гааги»
  5. ГО « Збережи Дніпро» – проєкт «Адвокація притягнення винних до відповідальності за злочини проти довкілля на міжнародному рівні»
  6. ГО «Черкаський правозахисний центр» – проєкт «Забезпечення захисту та підтримки постраждалих від війни в Україні»
  7. ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр» – проєкт «Документування злочинів – забезпечення відповідальності – відновлення справедливості»
  8. ГО «Харківська правозахисна група» – проєкт – «Надання правової допомоги постраждалим від воєнних дій на національному та міжнародному рівнях»
  9. ГО «Регіональний центр прав людини» – проєкт «Документування видворення цивільного населення та злочинів проти культурної спадщини України в Криму для притягнення винних до відповідальності»

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду “Відродження” щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: