У Києві пройшла стратегічна сесія з розробки системи психологічної підтримки прокурорів, які розслідують злочини росії

З початком активної фази війни значно збільшилось навантаження на систему органів прокуратури: прокурори прифронтових регіонів, ризикуючи своїм життям, збирають на місцях трагедій докази воєнних злочинів росії, спілкуються з очевидцями подій, родичами загиблих. Разом із тим — продовжують виконувати й решту завдань роботи прокурора. 

Сьогодні відбувся перший захід, який дозволить виявити потреби працівників прокуратури під час воєнного стану. За ініціативи Офісу Генерального прокурора та Тренінгового центру прокурорів України спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” зроблено перші кроки до розробки системи психологічної підтримки.

11-12 липня на базі Тренінгового центру прокурорів України проходить стратегічна сесія, що присвячена вищезгаданим питанням. До конструктивного діалогу запросили делегації на чолі з керівниками трьох прокуратур прифронтових областей – Харківської, Запорізької та Миколаївської. Команди спільно напрацьовують рішення, на основі яких надалі формуватиметься програма психологічної стійкості для працівників прокуратури. 

“Мета заходу — почути потреби колективів та напрацювати якомога ширший спектр рішень для психологічної підтримки прокурорів, аби зробити їхню роботу ще ефективнішою в умовах воєнного часу”, — зазначив під час вступного слова Генеральний прокурор Андрій Костін.

За підтримки міжнародних партнерів напрацьовані ідеї та пропозиції щодо вирішення проблематики зсередини матимуть практичне втілення.

Адже тільки той прокурор, який має внутрішній ресурс та психологічну стійкість, може бути ефективним для держави та її громадян, плідно працювати у надважких умовах боротьби з агресором.

Співорганізаторами заходу виступають Тренінговий центр прокурорів України, Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» та Міжнародний Фонд «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: