Програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості ВПО: Харків

4 червня у Харківському кризовому інфоцентрі пройшла презентація програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Новий відлік».

4 червня у Харківському кризовому інфоцентрі пройшла презентація програми підтримки малого бізнесу та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Новий відлік». У Харкові проект має назву «Станція успіху». Реалізують його харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» (досвід втілення, підтримки та запуску приватного підприємництва у Харкові та області) спільно з благодійним фондом «Станція Харків» (досвід комплексної роботи з ВПО, знання специфіки цієї групи, професійна команда з рекрутингу та працевлаштування).

Олександр Чумак – керівник проекту, президент «Асоціації приватних роботодавців», детально розповів про проект, який включає в себе:

  • проведення професійного відбору учасників та навчання з ведення малого бізнесу та розвитку підприємницьких навичок для ВПО;
  • створення групи менторів, які мають успішний досвід реалізації бізнес-проектів та залучення цієї групи до активної участі у проекті;
  • пост-тренінгове консультування ВПО з написання власних бізнес-планів з залученням фахівців;
  • надання грантового фінансування на започаткування бізнесу учасникам, що пройшли відбір;
  • взаємодію з центрами зайнятості та волонтерськими організаціями, для обміну інформацією та участі у створенні та функціонуванні Центру розвитку ВПО;
  • створення Центру розвитку підприємницьких ініціатив ВПО у м. Харків;
  • презентацію результатів проекту для бізнес-асоціацій, волонтерських організацій, органів влади щодо можливостей та результатів діяльності Центру розвитку підприємницьких ініціатив ВПО.

Учасники презентації:

  • Катерина Стрельченко – менеджер проекту, “Cтанция Харьков”;
  • Валерій Кандалов – консультант проекту з розвитку бізнесу, «Асоціація приватних роботодавців»;
  • Наталя Яковлєва – тренер модуля з основ ведення малого бізнесу, БФ «Харків з тобою».

Спікери більш детально розповіли про етапи реалізації проекту, його методологію, умови участі, модель менторства, літню школу підприємництва, роль представників успішно діючого бізнесу та актуальність проекту.

Було наголошено, що наразі найважливішим є розповсюдження інформації для залучення якнайбільшої кількості учасників до проекту. Для цього будуть використовуватись інтернет ресурси, телевізійні канали, друковані видання, листівки та інформаційні листи. Слід відмітити, що вже декілька десятків організацій згодились залучитись до реалізації проекту.

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету.

Контакти: Олена Розсказова, керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: