Програма заходів на Прикарпатті до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

Івано-Франківський хоспіс і Благодійний фонд невиліковно хворих “Мати Тереза” проводять низку заходів до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, який відзначатимуть 8 жовтня

Івано-Франківський хоспіс і Благодійний фонд невиліковно хворих “Мати Тереза” проводять низку заходів до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, який відзначатимуть 8 жовтня. Заходи підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Цього року Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги проходить під гаслом “Багато хвороб, багато життів, багато голосів – почуйте кожного”.

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги відзначають щороку в 10 країнах світу. Благодійні заходи до цього дня – фестивалі, концерти, круглі столи, прес-конференції – відбудуться в Києві, Луганську, Донецьку, Черкасах, Луцьку, Харкові, Полтаві, Севастополі, Хмельницькому, Рівному, Миколаєві, Івано-Франківську й інших містах України.

Перелік заходів

Івано-Франківський хоспіс
(0342) 78 17 19
hospice@optima.com.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: