Програма “Верховенство права” пропонує обговорити проекти конкурсів

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проекти конкурсів “Реалізація права на доступ до публічної інформації” та “Реалізація місцевих правозахисних ініціатив”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” пропонує обговорити проекти конкурсів “Реалізація права на доступ до публічної інформації” та “Реалізація місцевих правозахисних ініціатив”. Пропозиції слід надсилати до 16 лютого.

Мета конкурсу “Реалізація права на доступ до публічної інформації” – сприяти діяльності неурядових організацій, спрямованій на реалізацію права особи на доступ до інформації, на протидію приховуванню суспільно важливої інформації, на забезпечення більшої відкритості діяльності суб’єктів владних повноважень та інших розпорядників публічної інформації.

Мета конкурсу “Реалізація місцевих правозахисних ініціатив” – підтримати місцеві ініціативи громадських організацій у сфері захисту прав людини.

Контакти:
Роман Романов, директор програми, romanov@irf.kiev.ua
Ліана Мороз, менеджер програми, moroz@irf.kiev.ua
Василина Яворська, менеджер програми, yavorska@irf.kiev.ua
Ольга Жмурко, координатор програми, zhmurko@irf.kiev.ua
Мар’яна Мазур, асистент програми, mazur@irf.kiev.ua
Тел./факс: (044) 482 03 63
Факс: (044) 486 76 29

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: