Програма “Верховенство права” оголосила новий конкурс

Конкурс “Створення в невеликих громадах центрів правової інформації та консультацій”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Правовою ініціативою Відкритого Суспільства (Будапешт) та благодійною організацією  “Українська фундація правової допомоги” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення” оголошують  конкурс “Створення в невеликих громадах центрів правової інформації та консультацій, спрямованих на посилення правових можливостей бідних верств населення”.

Мета конкурсу – сприяння подоланню правової та соціальної ізоляції бідних верств населення шляхом організації та підтримки стабільної діяльності Центрів правової інформації та консультацій  для забезпечення їхнього доступу до правосуддя, реалізації  та захисту  їхніх  трудових прав, права власності, права на започаткування власної справи та права  на державну підтримку родинам з дітьми.

Останній термін подання проектів — 10 вересня 2011 року. Результати розгляду проектів за конкурсом буде оголошено після 1 жовтня 2011 року.

Контакти:
Роман Романов, директор програми, romanov@irf.kiev.ua
Ліана Мороз, менеджер  програми, moroz@irf.kiev.ua
Ольга Жмурко, координатор програми, zhmurko@irf.kiev.ua
Мар’яна Мазур, асистент програми, mazur@irf.kiev.ua
Тел./факс: (044) 482 03 63
Факс: (044) 486 76 29

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: