Програма “Верховенство права” оголошує тендер на видання звіту

Програма “Верховенство права” оголошує тендер на видання звіту за напрямом “Посилення правових можливостей бідних верств населення”

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на видання річного звіту за напрямом “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

Пропозиції слід подати не пізніше 12:00 11 липня. Усі пропозиції потрібно надсилати електронною поштою на адресу rol@irf.kiev.ua або факсом на номер (044) 486 76 29. В електронному повідомленні в рядку “Тема” слід зазначити “Пропозиція на тендер від 6 липня 2011 року”.

Усі питання та/або роз’яснення, які стосуються пропозиції на тендер, потрібно надсилати в письмовій формі на електронні адреси zhmurko@irf.kiev.ua та mazur@irf.kiev.ua не пізніше 12:00 8 липня. Будь-які запити стосовно цього тендеру мають містити в темі листа дату оголошення тендеру – 6 липня.

Для подання будь-якої пропозиції слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Вартість послуг визначають згідно з зазначеними в тендері специфікаціями. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

Очікується, що переможців буде визначено винятково на основі цих пропозицій. Одначе програма залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переговори буде проведено в період між закінченням терміну подання пропозицій та 14:00 12 липня.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найбільш вигідною для програми з погляду вартості, відповідності специфікаціям пропозиції, гарантії та доставки.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Жмурко, zhmurko@irf.kiev.ua
Мар’яна Мазур, mazur@irf.kiev.ua
(044) 482 03 63

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: