Програма “Верховенство права” допомогла посилити можливості НУО

Програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” провела навчальний тренінг для неурядових організацій, які надають в Україні безкоштовну правову допомогу

6-8 червня програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” провела навчальний тренінг для неурядових організацій (НУО), які надають в Україні безкоштовну правову допомогу. Учасниками заходу були представники понад 30 НУО з усієї України, які працюють переважно в невеликих громадах.

Тренінг було присвячено підвищенню інституційної спроможності організацій. Зокрема, учасникам презентували низку необхідних у роботі інструментів, покликаних посилити їхній потенціал та оптимізувати щоденну роботу.

Команда досвідчених тренерів, до якої увійшли представники неурядових організацій, громадських об’єднань і бізнесу, розповіла про необхідність стратегічного планування в організації, про вироблення чіткої місії як орієнтиру в діяльності НУО, про способи мотивації членів команди, про інструменти ефективного управління, а також про механізми взаємодії зі ЗМІ. Теоретична інформація супроводжувалася безпосереднім залученням учасників до інтерактивних рольових ігор, була орієнтована на тісну взаємодію між ними, а також на її практичне втілення.

У межах тренінгу відбулася зустріч із віце-ректором Українського католицького університету Мирославом Мариновичем. У своєму виступі він зачепив тему суспільної й індивідуальної відповідальності у процесі перетворення українського суспільства на націю з демократичними принципами, яка живе за загальнолюдськими цінностями.

Програма й далі проводитиме тренінги для представників НУО. У вересні відбудеться новий модуль – із залучення ресурсів для роботи неурядової організації (фандрейзингу).

Контакти: “Верховенство права”, Ольга Жмурко, (044) 482 03 63, zhmurko@irf.kiev.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: