Програма стипендій «Право та гуманітарні дисципліни»: Фонд професійного розвитку

Фонд професійний розвитку є складовою частиною програми «Право та гуманітарні дисципліни» (LHP). Програма фінансується спільно з Міжнародним фондом «Відродження». Грант призначений для поточних отримувачів LHP стипендії для підвищення їх професійного розвитку через участь у програмі на доповнення до академічного навчання шляхом створення навчальної  або професійної мережі за межами свого навчального закладу. З цією метою, LHP Фонд професійного розвитку підтримує студентів, що є стипендіатами LHP програми, для участі у різних навчальних заходах (як зазначено нижче), у їх  країнах проживання і за кордоном протягом 2013-2014 навчального року.

Фінансова підтримка надаватиметься наступним видам діяльності для професійної розвитку:

навчальні конференції чи симпозіуми

дослідницькі проекти

літня чи зимова школи

стипендійні програми чи стажування в межах країни

Перераховані вище види діяльності можуть бути організовані в країні проживання заявника або за її межами (наприклад, регіональні чи міжнародні події). Проте, звертаємо Вашу увагу, що міжнародне стажування є окремий компонент LHP програми, і що тільки стажування в межах країни прийматимуться до розгляду відповідно до LHP компоненту – Фонду професійного розвитку.

Протягом 2014-2015 навчального року надаватиметься 5 грантів в межах LHP Фонду професійного розвитку з максимальною сумою одного гранту в розмірі 800 ЄВРО.

Критерії відбору:

• Кандидати повинні бути отримувачами LHP стипендії поточного навчального року на момент подачі заяви до Фонду професійного розвитку LHP програми;

• У разі участі в навчальному заході, заявники повинні довести, що вони були прийняті для участі у відповідному заході і, що організатори заходу не покривають витрат, відшкодування яких зазначені в заявці до LHP Фонду професійного розвитку;

• Стажування в межах країни будуть підтримуватися, тільки якщо вони проводяться поза періодом навчального року, або якщо вони проводяться в іншому населеному пункті, ніж той, де університет заявника знаходиться

• У разі участі у дослідницьких проектах, заявники повинні довести, що вони будуть мати важливу роль в реалізації проекту.

• Заявники повинні надати обгрунтуванння на кожну суму бюджетних витрат, включених до заявки.

• Ретроактивні події/заходи (тобто, які відбулись до моменту подання заяви) не прийматимуться до розгляду.

Критерії відбору:

LHP гранти Фонду професійного розвитку надаватимуться студентам на конкурсній основі, з урахуванням таких критеріїв:

  • Загальний рівень успішності заявника, що підтверджується його/її середнім балом успішності за перший семестр 2014-2015 навчального року;
  • Відповідність заходу/ діяльності з навчальним напрямом заявника;
  • Актуальність/важливість цього заходу для навчального напряму заявника та/або для особистого чи професійного розвитку заявника;
  • Чітка мотивація;
  • Загальна точність заявки.

Щоб подати заявку на грант  LHP Фонду професійного розвитку, студенти повинні заповнити в електронному вигляді форму заявки відповідно до виду діяльності/заходу, для яких вони бажають отримати фінансування (див. вище) і направити його разом із необхідними додатками відповідно до вимог заявки.

Заповнені заявки мають бути надіслані на електронну адресу scholarships@romaeducationfund.org відповідно до зазначеної нижче дати кінцевого терміну подання заявки: 10 червня 2015 року, на заходи, що відбуватимуться в період з червня по серпень 2015 року.

Неповні заявки або заявки, подані після завершення визначених термінів для подання, розглядатися не будуть.

Всі отримувачі гранту LHP Фонду професійного розвитку фонду повинні будуть надати національному координатору програми звіт щодо підтриманої діяльності, разом з фінансовим обгрунтуванням (наприклад, квитанція про оплату), не пізніше, ніж через 2 тижні після закінчення діяльності/ заходу. Подання вищезазначеного звіту є умовою для подальшої участі у стипендіальній програми Ромського освітнього фонду.

У разі отримання заявок, рівних за якістю відповідно до критеріїв, пріоритет буде віддаватися студентам, які не отримували грант Фонду професійного розвитку у минулому.

Контакти:Олександр Шваюн, +380 (44) 461 95 00, shvaiun@irf.kiev.ua  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: