Програма розвитку органів самоорганізації населення: Артемівськ

27 січня 2016 в місті Артемівськ на сесії міської ради депутатами була прийнята програма розвитку органів самоорганізації населення міста Артемівська на 2016-2020 роки.

27 січня 2016 в місті Артемівськ на сесії міської ради депутатами була прийнята програма розвитку органів самоорганізації населення міста Артемівська на 2016-2020 роки.

Органи самоорганізації населення – представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на законних підставах на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення окремих питань місцевого значення. Це будинкові, вуличні, квартальні комітети, комітети мікрорайонів, районів у містах, сільські, селищні комітети.

У своєму виступі, керівник Асоціації «Відродження та Розвиток» Надія Опалюк виділила основні завдання органів самоорганізації населення, такі як створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції і законів України на території Артемівської міської ради, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг, а так само участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку міста та інших місцевих програм.

Начальник організаційного відділу Артемівської міської ради Тетяна Чернікова акцентувала увагу присутніх на тому, що громадськості потрібні органи самоорганізації. Саме вони повною мірою зможуть допомогти задовольнити суспільний інтерес і потреби жителів, дійти до влади зі своїми проблемами і потребами і спробувати вирішити їх здійснювати громадський контроль за діяльністю влади та інших постачальників різних послуг, а так само допомагати об’єднуватися людям для вирішення спільних проблем за місцем проживання.

Варто відзначити, що така форма роботи у громади міста існує вже досить давно, і бажання жителів розвиватися і самоорганізовуватися з кожним роком зростає.

C 2015 громадською організацією «Асоціація Відродження та Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», був створений Донецький обласний ресурсний центр, метою якого є проведення тренінгів, семінарів, інформаційна підтримка та консультації для активістів громад, які забезпечують механізм соціально-економічного розвитку громад.

Результатом роботи стала прийняття Програми розвитку органів самоорганізації населення міста Артемівська на 2016-2020 роки.

Контакти: ГО «АВР»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: