Програма розвитку «Kharkiv Going Global: Йдемо разом!»

28 вересня на харківському стадіоні «Металіст» пройшла презентація проекту благодійного фонду «Харків з тобою» «Kharkiv Going Global: Йдемо разом!» у рамках проекту "Чесні і прозорі вибори" Міжнародного фонду "Відродження".

28 вересня на харківському стадіоні «Металіст» пройшла презентація проекту благодійного фонду «Харків з тобою» «Kharkiv Going Global: Йдемо разом!» у рамках проекту “Чесні і прозорі вибори” Міжнародного фонду “Відродження”.

Будувати майбутнє сьогодні й зробити Харків глобальним містом – таку мету ставить конкурс молодіжних програм розвитку Харкова «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!».

Керівник проекту Олена Рофе-Бекетова підкреслила, що Харків повинен рухатись. За її словами, коли є бажання молодих людей щось змінити, то це обов’язково здійсниться. І вона вірить, що саме молодь може перетворити Харків на глобальне місто.

Автор ідеї Тарас Данько розповів про те, що таке глобальне місто, які фактори на це впливають та як можливо Харкову стати глобальним. Він наголосив, що глобальне місто творять люди, які намагаються створити щось надзвичайне.

Іван Чайка, молодий політик, закликав молодь змінити свою долю і долю міста прямо зараз, прийшовши на найближчі вибори. Він підкреслив необхідність проведення у Харкові – місті студентів заходів для молодих людей з боку влади.

Анжела Денісенко, організатор конкурсу молодіжних програм розвитку Харкова, розповіла про умови проведення та призи для переможців.

Порівнявши місто з живим тілом, дороги – з артеріями, а мера – з головою, експерт проекту Дмитро Грицький на прикладі інших глобальних міст надав ідеї молодим людям, як можна змінювати Харків на краще.

Волонтер групи Help Army Михайло Куц наголосив на необхідності впровадження реформ у місті і країні, зокрема, медичної.

Українську Хартію вільної людини представила учасникам громадська активістка Вікторія Склярова. Вона попросила молодих людей об’єднатись у групи, обравши один з трьох факторів Хартії: «відповідальність», «мораль і духовні цінності», «майбутнє» і на їх основі розробити ідеї проектів.

Ідеї виявились найрізноманітніші: від «Харків без бордюрів» і перетворення центральних вулиць у пішохідні до проведення фото фестивалю і представлення міста на світовому рівні.

У середу, 30 вересня, о 17.00 на стадіоні «Металіст» відбудеться ще одна презентація проекту.

Конкурс «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!» відбудеться в декілька етапів, на кожному з яких командам будуть запропоновані нові завдання. Одним з найважливіших стане участь членів команди у виборах. Демократичні місцеві вибори, до яких залучені усі верстви населення, – це одна з основ розвитку сучасного міста, яке враховує інтереси та досвід його мешканців. Яким бути майбутньому молодого Харкова, мають вирішувати молоді люди.

У фінал пройдуть три команди з найперспективнішими програмами розвитку Харкова. Переможці зможуть презентувати програму на першому засіданні новообраної міської ради. Крім того, під час робочої поїздки до Одеси вони отримають можливість обміну досвідом командної роботи в ОДА.

Контакти: «Йдемо разом! KharkivGoingGlobal!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: